top of page

Pronájem bytu 1+1 40m2 Liberec

Pronájem bytu o velikosti 1+1 (40m2) v Liberci, Vlnařská ulice

11.000,- Kč měsíčně

Nabízím pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 o výměře 40 m² v Liberci – Rochlice v klidné lokalitě na ulici Vlnařská. Byt se nachází v 9 patře panelového domu. Dispozice: Kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči a hlavní místnost je rozdělena na obývací část a část na spaní, koupelna s vanou a WC, předsíň, sklepní koje. Byt je slunný a působí příjemným dojmem, je po dohodě ihned k nastěhování. Společné prostory v domě i před domem jsou pečlivě udržované.

 Výhodou této lokality je klidné místo s dobrou dostupností do centra Liberce i rychlými dopravními spojeními na silniční tahy. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost jako obchody, školy či dětská hřiště.

Nájemné 11.000 Kč/měsíc + služby 3 800,-Kč. Energie zvlášť. Budoucí nájemce při podpisu smlouvy skládá kauci ve výši 15.000, - a provizi RK Kč 11.000, -. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, bez bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící

Výhodou této lokality je klidné místo s dobrou dostupností do centra Liberce i rychlými dopravními spojeními. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost jako obchody, školy či dětská hřiště. Staňte se novým nájemníkem tohoto příjemného slunného bytu.

bottom of page