top of page

Rodinný dům Budčeves

Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 794 m2, Budčeves

4.500.000,- Kč

Prohlédněte si video z rodinného domu

Projděte se tímto domem ve 3D virtuální prohlídce

budceves.JPG

Celé podkroví domu může projít rekonstrukcí a nakonec vypadat například takto:

Budceves_vizu_YBstudio (1)
Budceves_vizu_YBstudio (5)
Budceves_vizu_YBstudio (9)
Budceves_vizu_YBstudio (6)
Budceves_vizu_YBstudio (2)
Budceves_vizu_YBstudio (3)

Chcete si užít klidné prostředí malé obce a hledáte rodinný dům, který by vám poskytl klidné bydlení, zahradu, byl v dobrém stavu a v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (35 min)? Pak si nesmíte nechat ujít tuto nabídku. Dům svým budoucím majitelům nabízí prostor přibližně o celkové výměře 100 m2 (3+1). Obytná část se aktuálně nachází v přízemí s potenciálem rozvoje patra v prostoru půdy. Dohromady pak může vzniknout pěkné rodinné sídlo k trvalému bydlení či na víkendy s dvojnásobnou užitnou plochu. Dům stojí na rovinatém pozemku s plochou 794 m2. Velkou výhodou pozemku je fakt, že se jedná o rohovou parcelu, takže ve svém budoucím bydlení budete mít maximum soukromí.

Dům je napojen na elektřinu , vodovod a septik s přepadem. Co se týče plynu, ten k dispozici v obci není. Topení je aktuálně řešeno krbem s výměníkem a elektrokotlem, Dům si prošel kompletní rekonstrukcí jak celého interiéru tak výměnou elektrorozvodů elektřiny a vody, okna jsou dřevěná obroušená a nově nalakovaná . Na pozemku se dále nachází navazující stavba využitelná jako dílna nebo garáž. Parkovat se dá na pozemku, přímo vedle domu je dětského hřiště a autobusové zastávky.

Poloha domu je kousek od města Jičína (15min) nebo menší obce Kopidlno a Rožďalovice(5 min) kde najdete i veškerou občanskou vybavenost. Pár minut pěší chůze vás dovede do přírody, kde můžete trávit většinu svého volného času procházkami a sportováním.

Pokud vás tato nabídka rodinného domu zaujala, neváhejte se ozvat pro další informace a termín prohlídky.

bottom of page