top of page

Rodinný dům Jičín - REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu v Jičíně v ulici Pod Čeřovkou v blízkosti parku

8.499.000,- Kč

Podívejte se na videa a 3D prohlídku z této nemovitosti

Vítejte v tomto stylovém rodinném domě v Jičíně Pod Čeřovkou. Dům je umístěn v památkové zóně, což přináší neopakovatelný historický šarm městského bydlení. Nabízíme Vám prostorné a pohodlné bydlení s rozdělením do dvou úrovní. Celkově je dispozice tohoto domu 5+2, o užitné ploše 217 m2, dům je skvěle rozvržený a poskytuje dostatek prostoru pro všechny členy rodiny a je ideálním místem pro pohodlný a harmonický život. Dům je vhodný k částečné rekonstrukci, ale je v dobrém udržovaném stavu a ihned obyvatelný, je napojen na všechny IS.

V přízemí se nachází dispozice 3+1, což znamená, že zde najdete dva pokoje, menší kuchyň, obývací pokoj, koupelnu a WC. Tato úroveň je ideální pro denní aktivity a sdílení rodinného času. V patře se nachází dispozice 2+1, menší kuchyň, pokoj, ložnice možností šatny a přístupem na malou terasu, kde si můžete užívat čerstvý vzduch a krásný výhled na okolí města. Jako bonus je dům celý podsklepený s garáží, což znamená, že máte další možnosti pro úložné prostory, hernu nebo pracovnu. Ať už si přejete relaxovat na udržované zahradě o rozloze 600 m2, která je ideálním místem pro relaxaci a trávení času venku. Zde si můžete vychutnávat čerstvý vzduch, pěstovat rostliny nebo si užívat společnost rodiny a přátel.

Dům se nachází v klidné části města, obklopené přírodou. Naproti domu je lesopark s rozhlednou Milohlídka, která nabízí krásný výhled na město a okolí. V okolí domu se nachází také několik cyklostezek a turistických tras. Dopravní dostupnost do centra města je dobrá. Na hlavní autobusové nádraží je to 2 km, na vlakové nádraží 3 km. V okolí domu se nachází základní škola, mateřská škola, obchody, restaurace a další občanská vybavenost.

Pokud hledáte zajímavý a flexibilní rodinný dům s dostatkem prostoru a možností přizpůsobit si ho svým potřebám, pak je tento dům v Jičíně Pod Čeřovkou skvělou volbou. Neváhejte a kontaktujte mě pro další informace a prohlídku.

bottom of page