top of page

Cihlový byt v Jičíně - REZERVOVÁNO

Prodej útulného cihlového bytu 3+1 v Jičíně v Tyršově ulici o rozloze 73 m2

4.190.000,- Kč

K prodeji nabízím útulný byt 3+1 v Jičíně v Tyršově ulici. Tento cihlový byt o rozloze 73 m2 prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí, čímž získal moderní a vkusný design poskytující vše, co potřebujete pro pohodlný život.. Vstupte do tohoto elegantního bytu a uvítá vás útulná vstupní chodba, která vede do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelny a samostatného WC. Moderní kuchyň je připravená na vaše kulinářské dobrodružství. Vedle se nachází dětský pokoj, který je připravený pro vaše malé radosti a nabízí dostatek prostoru pro jejich kreativitu a hraní. Obývací pokoj s balkonem je prostorný a minimalisticky zařízený, poskytující ideální místo pro relaxaci a setkávání s rodinou a přáteli. Ložnice je útulná a klidová, poskytující vám dokonalý prostor pro odpočinek. Koupelna je moderně zrekonstruovaná, poskytující veškeré pohodlí. Samostatné WC přidává další vrstvu praktičnosti. Orientace na jihozápad a severovýchod zaručuje dostatek slunečního světla po celý den. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem. Mimo to je občanská vybavenost v těsné blízkosti, včetně obchodů, restaurací a veřejné dopravy. Jičín, známý jako brána Českého ráje, je malebné město s bohatou historií a atraktivními památkami, které nabízí spoustu kulturního a přírodního bohatství pro všechny obyvatele. Ještě jedna skvělá vlastnost tohoto bytu je, že je možné zakoupit samostatnou garáž, což je skvělé pro ty, kteří mají automobil a hledají bezpečné parkování přímo u domu. Garáž poskytuje další pohodlí a ochranu pro váš vůz. Tento byt také další výhodu – dva sklepy, které jsou skvělým prostorem pro uložení sezónního vybavení, nářadí nebo dalších věcí, které nechcete mít přímo v bytě. Můžete je využít jako praktické úložné prostory, které vám pomohou udržet váš byt uklizený a přehledný.

A to není vše! Za domem se nachází i menší zahrádka, která je ideální pro děti. Zde si budou moci hrát, prozkoumávat a vychutnávat si venkovní aktivity. Tato nabídka je tedy ještě lákavější s možností koupit samostatnou garáž a s přítomností zahrádky pro děti. Doufám, že se najde správný kupující, který ocení všechny tyto výhody.

Tento byt je skutečnou perličkou na trhu nemovitostí v Jičíně a nabízí ideální prostor pro váš pohodlný život. Nechte se okouzlit jeho kouzlem! Ráda Vás přivítám na prohlídce, proto si neváhejte domluvit termín co nejdříve.

bottom of page